نقاشی ساختمان در اصفهان | 5 نکته مهم در نقاشی ساختمان شهرکرد

نقاشی ساختمان شهرکرد رنگین تک

نقاشی ساختمان شهرکرد rangintak


نقاشی ساختمان در اصفهان و نقاشی ساختمان شهرکرد

همه چیز راجع به نقاشی ساختمان و موارد مهم در مورد

رنگ های ساختمانی  بر اساس جنس ،ویژگی

1.رنگ روغنی

2.رنگ اکرلیک

3..رنگ بلکا

4.رنگ پتینه

5.رنگ کنیتکس

چرا هزینه نقاشی ساختمان متغیر است؟

شکل 1نقاشی ساختمان در اصفهان

شکل 2 نقاشی ساختمان شهرکرد

 

عنوانهمه چیز راجع به نقاشی ساختمان
نویسندهمحبوبه رحیمی
د‍پارتماناوج شید
تعداد کلمات902 کلمه
مدت زمان مطالعه9 دقیقه

همه چیز راجع به نقاشی ساختمان و موارد مهم

جذاب ترین رنگ از نظر نقاشان است MULTI-COIOR است که توانایی ترکیب با چند رنگ متفاوت رو داره و از

نظرتزینی،ظاهری برجسته دارد.

کسی که شاغل در حیطه نقاشی ساختمان در اصفهان است با  افراد گچ کار و ابزار فروشی رنگ و قلمو در ارتباط است. نقاشی ساختمان به معنای رنگ امیزی درب دیوار و… است. همچنین میتوالنید در شکل 1نقاشی ساختمان در اصفهان تصویری را مشاهده نمائید.

انواع رنگ در نقاشی ساختمان  در اصفهان

رنگ روغنی

رنگ پلاستیکی

رنگ اکرلیک

رنگ مولتی کار

یکی از مصالح مهم در نقاشی ساختمان در اصفهان، رنگ rangintak میباشد. این ماده که در زیباسازی و جلوه نگاری منزل تاثیر بسیار زیادی دارد، دربحث طراحی داخلی کاربرد بسیاری دارد. یکی از مزیت رنگ هایه  رنگین تک

این است که بر روی عواطف  و خو افراد تاثیر بسیاری  دارد ومیتواند محیطی صمیمی فراهم اورد.

رنگ ها انواع مختلف با کابرد های گوناگون در رنگین تک ،نقاشی ساختمان در اصفهان :

جذاب ترین رنگ از نظرنقاشان نقاشی ساختمان در اصفهان، مولتی کالراست که توانایی ترکیب با چند رنگ متفاوت رو داره و از نظرتزینی،ظاهری برجسته دارد.

نقاشی ساختمان در اصفهان رنگین تک

شکل 1نقاشی ساختمان در اصفهان

 رنگ های ساختمانی  بر اساس جنس ،ویژگی

 • کالر روغنی
 • رنگ پلاستیکی
 • رنگ بلکا
 • رنگ اکرلیک
 • رنگ نانو
 • رنگ پتینه
 • رنگ کنیتکس
 • رنگ ضد حریق
 • رنگ مولتی کالر

1.      رنگ روغنی

یکی از پرمصرف ترین رنگ های طراحی داخلی نقاشی ساختمان شهرکرد، رنگ روغنی است.

انواع رنگ های روغنی درنقاشی ساختمان اصفهان در قالب براق، نیمه مات و مات است. از دیگر مزیت های رنگ روغنی  در نقاشی ساختمان در اصفهان روشنایی بخشیدن به محیط داخل خانه، کاور بالایه ایرادات سطح و… این رنگ  در نقاشی ساختمان در اصفهان مورد استفاده برای مکان های رطوبت دار و فضاهای خارج از ساختمان است.

2.      . رنگ اکرلیک

 • رنگ اکرلیک از دیگر رنگ های مورد استفاده در نقاشی ساختمان شهرکرد است. رنگ اکرلیک برای لعاب دادن به سطوح است و در 3نوع مات، نیمه مات و براق است.

3.      .رنگ بلکا

 • از بروزترین رنگ های موجود در بازار نقاشی ساختمان اصفهان، رنگ بلکا است. رنگ بلکا از نظر پوشانندگی شبییه به رنگ روغنی است و ایرادات سطح را به خوبی کاور میکند. الیاف سلولزی یکی از املاح مورد استفاده در رنگ بلکا است. این نوع رنگ قابل شستشو نیست و صرفه  زمانی و اقتصادیه بسیار بالایی دارد. همانطور که در شکل 2  رنگ بلکا را مشاهده کنید
 • نقاشی ساختمان شهرکرد

4.      رنگ پتینه

رنگ پتینه rangintak،در نقاشی ساختمان شهرکرد به شیوه مدرن و کلاسیک انجام میشود. رنگ پتینه از جدیدترین سبک های قابل اجرا نقاشی ساختمان اصفهان است که بیشتر به شیوه کلاسیک انجام میشه. سبک مدرنیته این کاربه ضورت برجسته برروی سطوح انجام میشه وقابل بازسازی است به همین دلیل عمر زیادی هم میکند.

5.      رنگ کنیتکس

 • نام دیگر رنگ کنیتکس، نقاشی ساختمان شهرکرد چرم نماست که سبب برجسته شدن رو سطوح میشود. از نظر مقاومت، کاور و ماندگاری بسیار به صرفه است. موارد متشکل این نوع رنگ پنبه نسوز، ماده های رنگی، پرلیت، زرین است. این رنگ در سه نوع اکرولیک، روغنی و پلاستیکی هست که هر یک موارد استفاده خود را داراست.
نقاشی ساختمان در اصفهان رنگین تک

شکل 2 نقاشی ساختمان شهرکرد

چرا هزینه نقاشی ساختمان متغیر است؟

 • تعیین مقدارهزینه نقاشی ساختمان در اصفهان با rangintak که به عهده نقاش است. این هزینه پس از بازدید از ساختمان صورت میگیرد. زیر ساخت از مهم ترین عوامل این مهم هست. ازعوامل بسیارمهم در براوردهزینه نقاشی ساختمان شهرکرد جنس رنگ ساختمان  وکیفیت بندی رنگ است که این به اختیار دریافت کننده نقاشی است. و اما هزینه نهایی نقاشی ساختمان برای دریافت کننده خدمات چقدر براورد میشه
 • به مثال های زیر توجه شما رو جلب میکنم:
 • گمان کنیدشما درخواست نقاشی ساختمان در اصفهان رابه دونقاش ساختمان داده اید وهردونفر، دوحق الزحمه متفاوت راپیشنهاد میدهند، یکی مبلغ 1500.000ودیگری2000.000است.
 • یکی از مهم ترین سوالاتی که شما باید از رنگ کار نقاشی ساختمان شهرکرد بپرسید مبلغ نهایی خدمات ارائه شده توسط ایشان است و از این نظر مهم که تعدادی از نقاشان ساختمان پس از پایان کار این مورد را بازگو خواهند کرد، که این حق الزحمه ایی که دریافت شد فقط بابت رنگ سطح دیوار و حق الزحمه است و رنگ اسکلت درب ها و ابزارالاتی که مورد استفاده قرار گرفته ، محاسبه نشده است و این سوال مهم تفاوت عمده و بارز بین دو نقاش را بازگو میکند.
 • این نکته مهم رادرنظر داشته باشید، وحتما ازنقاش مورد نظرتان بخواهید که توضیح کاملی برای اجرت نهایینقاشی  ساختمان در شهرکرد ارائه دهند.
 • متغییر دیگر در رابطه با متراژ رنگ شده است، توجه شما را به مثالی در این رابطه جلب میکنم :
 • با فرض بر اینکه شما خانه ایی به متراژ 200 دارید و میخواهید خدمات نقاشی ساختمان شهرکرد رنگین تک دریافت کنید و رنگ انتخابی شما رنگ بلکا است، به 2نفر نقاش ساختمان برای نقاشی ساختمان شهرکرد مراجعه میکنید که دو نرخ متفاوت یکی به قمت متری 10.000تومان و دیگری به قیمت 20.000تومان پیشنهاد میدهند و مسلما نقاش مورد نظر شما، همان نقاشی است که نرخ دستمزد کمتری را پیشنهاد داده است و با محسابات شما هزینه ایی که باید بپردازید 2000.000 تومان است.

نقاشی ساختمان بهارستاننقاشی ساختمان در اصفهان

rangtintakاقدامات مهم در زمان نقاشی ساختمانانواع رنگ ساختمانیبهترین رنگ های نقاشی ساختمانبهترین نقاش ساختمان اصفهانرنگین تکنقاشی ساختمان بهارستاننقاشی ساختمان در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *